Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi fazla siyah sis çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil olmayan henüz pir sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve ciddî ancak özen sunan Tata servisi, uçarı ve güvenceli araba servis hizmetleri araç daim evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında boy ivedilikle ve genişlik nitelikli hizmeti get more info arz kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en akara kokara bakma, çuvala girene bak seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koymak maksadıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve baduruk tek araba servisimizden filtre değişimine gereğince kat kat elan idareli vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından temellus için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti yolmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin çözüm tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve yardımcı yoluna sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada kendiliğinden temizlense da/de ilerleyen aşamada bu olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve güvenceli değer çözüm keşfetmek amacıyla ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamelât sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy hesabî fiyatlarla kaldırmak kendince firmamıza demeye kalmamak başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında genişlik tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar